התשוקה ללוות עסקים משפחתיים התעוררה לאחר שמילאתי מגוון תפקידים בכירים בחברות משפחתיות, והבנתי על איזה שילוב הם עשויים לקום או ליפול.

מאז שאני זוכרת היה לי ראש ריאלי ולב הומני. אהבת האדם והיכולת להבין את האדם שמולי קיבלו ביטוי כבר במהלך השירות הצבאי, אז בתור מש"קית ת"ש סייעתי לחיילים להתמודד עם אתגרים אישיים, חברתיים ומשפחתיים. אך החיבור לממד הרגשי הוא רק צד אחד של המשוואה: שנים לאחר מכן, גם היכולת האנליטית קיבלה ביטוי במסגרת תואר ראשון בסטטיסטיקה ותואר שני במנהל עסקים (MBA).

השילוב שמוביל להצלחה בעסקים

באמצעות השילוב בין הרגשי לאנליטי הנעתי תהליכים משמעותיים במגוון תפקידים בכירים שבהם סמנכ"לית לקוחות ומנהלת תחום שיווק, חלקם בחברות משפחתיות הנחשבות למובילות במשק. תפקידים אלו אפשרו לי להבין לא רק בתיאוריה, אלא גם במציאות – אילו פעולות צריך לבצע למען הצלחת העסק המשפחתי במישור העסקי ובמישור הרגשי. הידע והכלים שרכשתי בחברות מצליחות, ביחד עם התשוקה לסייע לעסקים משפחתיים, הובילו אותי לתחום הייעוץ והאימון העסקי!

כמאמנת אישית מוסמכת, כסופרווייזרית וכחברת סגל ביה"ס למאמנים של מכון אדלר – אני פועלת לשינוי דפוסים רגשיים ולהנעת המתאמן למקום הרצוי. במשך השנים פיתחתי מומחיות באימון למערכות יחסים, מתוך הבנת ההשפעה של תקשורת בונה על העסק המשפחתי.

כיועצת עסקית, אני מאבחנת את מצב העסק ובונה תכנית פעולה שתוביל אותו למקום הרצוי, באמצעות כלים עסקיים ובאמצעות הניסיון שצברתי בתפקידים בכירים.

השילוב בין הידע והניסיון העסקי למומחיות בתחום האימון והיחסים,
מוביל לפיתוח התשתיות הנחוצות להצלחת העסק המשפחתי בעשור הראשון לחייו.

להצלחת העסק המשפחתי: