לקוחות ממליצים

ענבל המוארת והמאירה שלי 🌼 מאד נהניתי מהמסע איתך , ציפיתי לכל מפגש מתוך השנים עשר בשמחה ובפרט החל מהמפגש השני בידיעה שאני הולכת להתעשר ! המפגש הראשון היה קסם ,מצטערת שלא יכולתי לתעד אותו ... את כמו שמש , שלחת אלי כ"כ הרבה קרניים טובות וחמות מתוך שוויון ערך ,כבוד , ענווה , אמפטיות , הומור, חכמה ,מקצועיות ועוד הרבה. נהנתי מההרחבות וכן מהמיקודים שלך מכל דבר למדתי והשכלתי. בחרתי בך מתוך אינטואיציה , התמונות שלך ,הפנים שלך וקטע הוידאו באתר שלך. ידעתי שאת האחת והרווחתי בגדול. תרמת לי בכל ההיבטים באימון האישי ובפן של המקצועיות כמאמנת לעתיד 🙏 אני יכולה להמשיך כך עוד ועוד , אעצור כאן ואומר לך תודה ענקית אני כבר מתגעגעת לשיח שלנו ולמוארות שלך. תודה רבה , אוהבת ❤
ז.ט 60 ראש העין
ממליצה מניסיון אישי על תהליך אימון אצל ענבל מבס להשתלבות ברילוקיישן. בימים אלו אני נמצאת בניו יורק עם בעלי בעקבות רילוקיישן שלו לפני המעבר עברתי תהליך אימון אצל ענבל במטרה להכין את עצמי לרילוקיישן בהיבט האישי, זוגי ותעסוקתי. מרגישה שהתהליך טרם לי רבות בהתמודדות אל מול הלא נודע. רילוקיישן מאגד בתוכו אתגרים רבים חלקם זרים לי וחל קם לא. בדידות, שפה זרה, המתנה ממושכת לאישור עבודה, מח סר שיגרה , ריחוק מהמשפחה ועוד... תהליך האימון אותו עברתי עם ענבל סייע לי לרכז עבור עצמי ארגז כלים סובייקטיבי שמאפשר לי בכל שלב עצור ולש לוף את כלי ההתמודדות המתאים לסיטואציה. תחושת המסוגלות אותה סיגלתי בדרך והיכולת לשיים את הרגשות והחששות שלי, מאפשרים לי כיום התכווננות לדרך ברורה יותר אותה בחרתי לעצמי בעצמי. כאשר אני הולכת לאיבוד בתו ך המסע הזה, אני חוזרת אל מפת הדרכים אותה ציירתי לעצמי תוך כדי תהליך האימון וממשיכה לצעוד בביטחון.
י.כ 32 ניו יורק
הנני להמליץ על גב' ענבל מבס זילברקלנג למתן שירותי אימון לשינוי קריירה. זאת לאור תהליך יוצא דופן של שינוי קריירה, מיקוד ומקסום פוטנציאל מקצועי- אישי, במסגרת אימון פרטני שבועי שעברתי עם ענבל. ענבל מקצועית ביותר, בעלת יכולת גבוהה במיוחד לזהות פוטנציאל אישי תוך אימון הוליסטי המתייחס לכל מעגלי החיים. כולי הערכה אליה ואל יכולת ההקשבה והחשיבה על האדם שמולה כמכלול שלם. ענבל מובילה תהליכים יוצאי דופן עם תוצרים ברורים, עמידה ביעדים ומיקוד בתהליך האימון. עברתי בליווי של ענבל מספר תהליכים, גם תהליך קצר טווח לשינוי קריירה וגיבוש אסטרטגיה אישית למימוש עצמי וגם תהליך של ליווי שוטף להצלחה מקצועית, ניהול תקשורת חיובית בעבודה, התייעלות ושיפור הרגלי עבודה. המלצתי לקולגות ולחברים רבים להיעזר בשירותיה של ענבל ואמשיך לעשות זאת באהבה ובהערכה גדולה.
ת.ג 39 כפר סבא
לכבוד הוא לי, להמליץ על ענבל מבס כמאמנת לשינוי קריירה, במהלך 2019 עברתי תהליך אימון עם ענבל , במהלכו היא סייעה לי להבהיר את מטרות העסק החדש שלי, ולהכין תוכנית ישימה כדיי לעמוד בהם. במהלך שלושה חודשים היא הייתה לצידי תוך סיוע להגשמת היעדים הללו. היא שאלה שאלות מצויינות שסייעו לי להבין ולאתגר את הנחות המוצא שלי. יותר מכל , היא הראתה לי שיש לי מסוגלות גבוהה הרבה יותר משאי פעם האמנתי. אני מאמינה בהחלט כי לא הייתי במקום בו אני נמצאת בפיתוח העסק שלי, ללא הנחייתה ותמיכתה של ענבל.
מ.ד 31 ירושלים
אני רוצה להודות לך בשמי ובשם כל מחלקת המכירות על הסדנה שקיימנו ב– 28/11/2019. עברנו בהנחייתך יום מרתק, מלמד ומהנה בנושא שכולנו עוסקים בו וקבלנו בנוסף טיפים לחיים בכלל. אני מקווה שיהיו לך עוד הרבה הזדמנויות להעשיר ציבורים שונים בידע שלך. ושוב תודה מקרב לב
א.ס מנהלת מכירות
באתי לענבל לתהליך ליווי אישי כדיי להשתלב טוב יותר בעסק המשפחתי ולקחת לידי חלק גדול יותר בניהול שלו. אחרי תהליך קצר וממוקד בו הבנתי מה באמת חשוב לי ומה אני רוצה הבאתי את ענבל אלינו לעסק המשפחתי לתהליך אבחון עסקי וכולנו הופתענו מהתוצאות. ידענו שאפשר לנהל את העסק טוב יותר, אבל לא הבנו כמה שטויות שאנחנו עושים ביום יום עולות לנו כסף וכמה מזה שייך בכלל לתקופה שהיינו ילדים ולא לעסק.
מ.א 45 קדימה
ענבל היקרה, לא יודע איך להודות לך על הסדר שעשית לי בחיים, באתי בשביל שתעזרי לי לעמוד טוב יותר בלוחות הזמנים שלי מול לקוחות ועובדים ובפועל מצאתי את עצמי עושה סדר בכל תחומי החיים שלי! הצלת לי את הזוגיות והעסק יחד. תודה !
ג. ח 51 רעננה
הגעתי לענבל אחרי שעובדת שלי עזבה ומצאה תפקיד בכיר משלי, בשיחת פרידה הייתי חייבת להבין איך זה קרה ובכלל מה קרה לה בחצי שנה האחרונה – שמעובדת מקצועית אך ממורמרת ומפוזרת הפכה לנעימה יותר , מסתדרת טוב יותר עם יתר הצוות, עומדת טוב יותר בלחצים של העבודה ובלוחות הזמנים של המשימות ובכלל הרגשתי שאני צריכה להתאמץ פחות בניהול השוטף שלה. וככה הכרתי את ענבל – שהכריחה אותי להסתכל על עצמי כמו שאני, בגודל האמיתי עם היתרונות האמיתיים ועם החסרונות האמיתיים שלי בלי להסתתר יותר בדרגת ניהול 2. היום אני חלק מהשדרה הניהולית הבכירה בחברה וממשיכה להגיע לענבל פעם בחודש לאוורור, איפוס וקבלת כוחות.
א.מ 47 הרצליה
יקירתי המון תודה על העזרה, בלעדיך לא הייתי עושה כלום- בטח לא בכזה קצב. מה גם שמה שהייתי עושה בוודאי היה משאיר אותי באותו מקום במקרה הטוב, וגורם להתדרדרות במקרה הגרוע. אני, שהייתי בלא מעט תכניות ליווי עסקי - בזכותך אני מבינה, או מתחילה להבין סוף סוף מה נכון לעשות. ובזכותך אני עושה. את לא מוותרת לי.. מאוד מעריכה את הנכונות לפגישה נוספת ולעזרה בין הפגישות. בקיצור, את 100ממת 🙂 נשיקות
מ.ת. 44 תל אביב
אני ממליצה עליך לכל מי ששואל – את יוצרת קשר אישי, ישיר ונוח מול המתאמן. את יודעת לזקק את הבעיה, לנקות רעשים ולייצר אצל המתאמן פניות ואנרגיה לפעולה ולעשייה. תודה על שהובלת אותי בדרך לא ידועה בבטחה, בחיבוק בהכלה ותוך איתגור רב.
ע.ה 44 רמת השרון
כשאתה נמצא בתהליך משמעותי אז הביטחון העצמי (וגם האהבה העצמית), שאתה מזהה אצלך הופכים לאט לאט לחלק ממך וככה צובעים את ההתנהלות שלך גם בתחומים. החיבור בין חוזקות אלו לבין השירות שאני אתן ברור לי הרבה יותר עכשיו, ויותר מזה – השירות עצמו ומאפייניו השונים, מתחילים לקרום עור וגידים, תהליך שהתאפשר בזכות הליווי האימוני.
ש.מ 27 ירושלים
ענבל תותחית! נעימה, קשובה ברמות, נתנה לי לאורך כל הדרך את התחושה שאני באמת חשובה לה, שהיא באמת פה בשבילי, מאד חדת אבחנה וקולעת בול! מאתגרת בטירוף ולא עושה ויתורים והנחות. משלבת הומור ואנרגיות מעולות לאורך כל הדרך! דבר שמוסיף כיף ופלפל לתהליך. באמת שנהנתי מכל שניה – והכי חשוב הגשמתי את מה שכל כך רציתי!! הגשמתי את כל המטרות שהצבתי לעצמי, כאשר המטרה העיקרית הייתה לפתוח עסק עצמאי. דבר שפחדתי ממנו מאד עד ללפני התהליך.
ש.ח 30 גבעתיים
"לא רק שהיא אדם מיוחד ובעלת נשמה גבוהה. היא מאמנת מקצועית ביותר, יודעת לעזור לנווט בין כל הבלבול והחושך. עוזרת לעשות סדר ולהגיע הכי קרוב לעצמי האמיתי… היום לאחר קצת יותר משנה מאז תחילת התהליך שנמשך קצת פחות מ3 חודשים, הצלחתי להתקרב לעצמי, לצאת מקיבעונות משתקים ולהתקדם לעבר המטרות שלי. תודה לך ענבל את אחת ויחידה."
ש.ש. נתניה
"אני חושב שקיימת חשיבות גדולה לכך שנותן השירות יכיר ויבין את המשמעות שלו ושל מה שהוא עושה עבור הצד השני. _אומנם, ייתכן כי בכל תהליך אימון שהוא, שבמסגרת השיח על הדברים אז נוצרת תנועה מסוימת. אבל את צריכה לדעת, שהשילוב הקדוש הזה, בין הנאה טהורה מהדרך לבין הגשמת העצמי והגשמת התוצאה – זה שילוב שהתאפשר במקרה הזה, בהכרח, בגלל מי שאת, על כלל המאפיינים שלך, ובגלל הדרך הייחודית שבה את בוחרת לעשות את מה שאת עושה. תודה רבה"
ש.מ. ראשון לציון
"שילוב נדיר של מקצועיות, אנושיות ואכפתיות ענבל אימנה אותי כאשר פתחתי את העסק. היא עזרה לי להבין הן את ההיבטים המקצועיים והן את ההיבטים האישיים הכרוכים בהקמת עסק. באימון הבנתי שתכנון מוקדם והצבת יעדים ומטרות יסייעו לי בבניית העסק. וביחד תכננו את השלבים בהקמה ושיווק העסק. כל זה תוך בשילוב טיפים חשובים והכוונה עסקית. בנוסף לכך ענבל פשוט מקסימה, חמה מצד אחד ובלתי מתפשרת מצד שני."
נ.ק. רמת השרון
"ענבל מקצועית ומקצוענית הגעתי לענבל בנקודת שפל בחיי ובתוך כמה מפגשים חזרתי לדרך ההצלחה המפגשים איתה היו לאבני דרך בשבלי גם חצי שנה אחרי הפגישות ענבל עדין מתענינת על מצבי "
א.ב. חולון
".מלכה! את פשוט מלכה ! לא מאמינה שכל כך הרבה שנים לא היה לי מושג מה אני רוצה לעשות ותוך 4 מפגשים כבר עזרת לי להזכר מה אני אוהבת ולהרשם להשלמה מקצועית כדיי להגשים. שינית לי את החיים. תודההההה."
ב.ת. הרצליה
"…קיבלתי דחיפה רצינית, האימון היה מעצים ומאתגר בלי ויתורים ועם הרבה התמודדויות , כל פגישה הייתה משמעותית גם אם הגעתי באנרגיות נמוכות יצאתי עם תובנות ועם רצון להמשיך , התוצאות לשמחתי גם לא אחרו להגיע.."
ש.ו. תל אביב
"….קודם כל אני רוצה לומר תודה רבה! היה לי לעונג להתאמן אצלך. הצלחתי ללמוד ממך רבות על עצמי בפרט ועל אימון בכלל. כל פגישה ישבת סבלנית והקשבת, שיקפת בדיוק ברמה המדוייקת שמחדדת את הדברים ולא מעייפת מידיי. איתגרת אותי והרחבת לי המון פרדיגמות שהיו לי. נהנתי מהשיחה הקולחת והלא "חנפנית" שניהלנו. איתגרת אותי ברמת המודעות וזה מלווה אותי גם היום אחרי שפתחתי את העסק ויצאתי לדרך ברשות עצמי.. "
א.ל. 35, אזור השרון
"… ציפיתי למצוא מישהו בצד השני שיוכל לעזור לי להקשיב לעצמי, למנף את הכוחות שלי כלפי מעלה, ולהעיז להתרומם למקומות שעוד אל העזתי להתרומם אליהם. מישהו שיוכל לעזור לי לראות מה תוקע אותי בדרך, וידע לעזור לנווט דרך התקיעות הזו. אני אדם מאוד כנה עם עצמו ועם דרישות גבוהות מעצמו וציפתי למישהו שיצפה ממני לפחות כמו שאני מצפה מעצמי ויותר. ואני מודה שקיבלתי כל אחד מהדברים האלו ויותר. ממליצה בחום הענק! – תודה על ההזדמנות."
ש.מ. 35, תל אביב
"..הדף קצר מלהכיל את כמות התודות שאני רוצה להגיד ואת כמות ההערכה שאני רוכש כלפיך , היה לי אימון מעצים עם הרבה התמודדויות ועם הרבה עליות וירידות , אני שמח שעשיתי את הבחירה הזאת ויצא לי לעשות איתך את האימון הזה. תודה שהיית שם לאורך כל הדרך תודה ששמת לי מראות ותודה שעזרת לי להכיר את עצמי קצת יותר , תודה שעזרת לי לקבל את עצמי ולראות כמה דברים טובים וכמה עוצמה יש בי."
ש.ה. 39, אזור השרון
"תהליך האימון האישי עזר לי להתחבר חזרה לסיבות בגללן בחרתי במקצוע שלי, להגדיר מחדש מה חשוב לי ומה באמת אני רוצה ולחזור ולהאמין כי אני גם יכול. המוטיבציה החדשה, חידוד היעדים והמשימות באימון עזרו לי להכפיל את כמות הלקוחות בתוך 3 חודשים. תודה !"
ג. ה. 41, רמת השרון
"שמעתי לא מעט על אימון אישי ומתוך סקרנות באתי לפגישת הכרות. אם הייתי יודע את ההשפעה של האימון– הייתי מתחיל תהליך כבר לפני הרבה שנים. אומנם בחרתי להישאר באותה העבודה אבל ההבנות החדשות והכלים שקיבלתי גרמו לי להתחיל ליהנות מהעבודה – דבר שמשפיע על התוצאות ולחזור לתחביב ילדות שכבר שכחתי…"
י.ב. 47, אזור השרון
"שמעתי לא מעט על אימון אישי ומתוך סקרנות באתי לפגישת הכרות. אם הייתי יודע את ההשפעה של האימון– הייתי מתחיל תהליך כבר לפני הרבה שנים. אומנם בחרתי להישאר באותה העבודה אבל ההבנות החדשות והכלים שקיבלתי גרמו לי להתחיל ליהנות מהעבודה – דבר שמשפיע על התוצאות ולחזור לתחביב ילדות שכבר שכחתי…"
ל. מ. 31, שרון
"שנים שאני רוצה לפתוח עסק, שנים שאני מדברת על זה, שנים שאני חולמת, אבל לא קורה כלום. המיקוד שלך והאמונה שלך בי עם כל הכלים והתמיכה שלך הם אלו שאיפשרו לי לפתוח סוף סוף את העסק. תודה ! "
ס.ה 34, רעננה
"ענבל, היה נפלא, כיף ומדהים, המון תודה על העידוד וההכרה שלך. לאחר כל פגישה חזרתי הביתה מלאת אנרגיה ועם המון כלים ואומץ לעשות … הגעתי לתוצאות שאפילו לא ציפיתי. תודה"
ר.פ 39, אזור השרון
"ענבל, רציתי להגיד שוב תודה. הגעתי אלייך כדיי להגשים חלום ישן, בכל מפגש התמונה והדרך לכוון החלום התבהרה יותר , וזה נתן לי עוד מוטיבציה , חשק , תאבון ורצון להתקדם עוד צעדים. קיבלתי כלים לאיך לעשות סדר עדיפות בין הדברים החשובים. את חשיבות ההכנה המוקדמת לכל דבר , הסדר והמיקוד , לשמר מה שעובד ולשפר את מה שלא עובד. לא מאמין שהחלום כבר מתגשם. תודה!"
ג.ג. 43, אזור השרון
"… פתחתי עסק! הפתיחה הטכנית ביחד עם השלמת בניית התשתית מאפשרים לי לעמוד במקום שבו אני נמצאת היום, שזה שיווק העסק. למרות שהיו פגישות שרק היום אני מבינה את המשמעות שלהן עבורי ואני מסתובבת עם רעש של אסימונים נופלים וחיוכים מטופשים של הבנה.. הפגישות בעלות משמעות גם היום מאחר שהם הביאו לידי מודעות מצבים שאני חווה כל הזמן, הזכרות בשיחות עוזרת לי להתמודד עם הדברים בדרך שאני רוצה…" "
א.מ. 32, אזור השרון
".. נעמת לי מאוד מאוד, קיבלתי ממך המון. המקצועיות הבלתי מתפשרת שלך, האנרגיות הטובות האלו שלך, הקלילות המוקרנת החוצה, הרצינות וחוש ההומור הבריא, מאוד תואמים את דרכי בחיים ולהם הייתי זקוקה באימון…"
י.ב. 47, אזור השרון

כתובת

רוטשילד 57 כפר סבא

טלפון

054-6785456

דואר אלקטרוני