חברות וארגונים - ברמת המנהל

בעולם העסקי שבו כולם חשופים לכולם, חברות דומות אחת לשנייה בשירות ובמוצר, אחד המשפיעים המרכזיים ביותר על הצלחתה של חברה הינו המשאב האנושי בכלל ומנהלי החברה בפרט.

מעטים האנשים שנולדו עם יכולות ניהול מושלמות. גם אלו שפיתחו יכולות מרשימות במהלך השנים, שניחנו ביחסי אנוש מוצלחים, ביכולת קבלת החלטות גורליות תחת לחץ ובמיומנויות של ניהול קונפליקטים עסקיים, זקוקים מדי פעם ליד מכוונת, לתמיכה ולכלים מתקדמים בתחום הניהול

ליווי מנהלים הינו כלי יעיל ועוצמתי העוזר למנהל להתמודד עם כוחות אלו בצורה יעילה ונכונה עבורו ועבור החברה.

מהו ליווי מנהלים?

ליווי מנהלים הינו תהליך עוצמתי השם את המנהל במרכז במטרה לסייע לו להיות המנהל הטוב ביותר שהוא יכול להיות בארגון הנוכחי.

בתהליך הליווי אנחנו בוחנים את המצב הקיים ברמת הארגון והניהול, מגדירים את המצב הרצוי למנהל ולארגון ועובדים יחד על צמצום הפער בין הרצוי והמצוי.

הניהול מאפשר למנהל לקבל שיקוף מדויק וממוקד של החוזקות הקיימות והאתגרים עליהם מומלץ לעבוד בצורה שאינה מאיימת וכלים פרקטים לעבודה.

במהלך תהליך הליווי נוצר מרחב בטוח לחשוף את החולשות, קשיים  והתלבטויות דבר שמקטין משמעותית את תחושת הבדידות בצמרת , ומאפשר לפעול ממקום חזק, בטוח ואפקטיבי יותר.

קיים יתרון מובהק בהתייעצות עם גורם שאינו מתוך הארגון או העסק – ראיה בהירה יותר, חשיבה ניהולית עם אדם שאינו "שבוי" בקונספט הארגוני הרגיל, פריצת הגבולות לכוונים חדשים ו"איש סוד" שאותו ניתן לשתף ושעמו ניתן לערוך סיעור מוחות אמיתי. בתהליך זה ניתן גם לשפר מיומנויות אישיות על מנת לחוות תחושת הצלחה גדולה יותר בתפקיד.

 מחקרים מעולם האימון מוכיחים כי אימון מנהלים מייצר עליה גבוהה באפקטיביות הביצועים של המנהלים ומשפיע על שיפור יחסים התוך ארגונים.

מה כולל האימון?

** ניתן ומומלץ לשלב עם סדנאות מנהלים